Alkoholizmo ir rūkymo gydymas


Artėjantys įvykiai


Artimiausių renginių medicinos centre "Sodalitas" aprašymas. Kas-kur-kada? Taip pat - trumpas dar nepublikuotos medžiagos anonsas interneto svetainėje.


Daugiau

kam skirta ši interneto svetainė ir ką mes darome Problemos dėl alkoholio? Norite mesti gerti?

Interneto svetainė ir siūlomos metodikos skirtos kovai su alkoholizmu ir rūkymu. Ji sudomins daugybę skaitytojų, tiek turinčių problemą dėl pernelyg didelio alkoholio (arba rūkalų) vartojimo, tiek ir besidominčių žmonių. Ne paslaptis, kad pasaulyje naudojami įvairiausi alkoholizmo gydymo būdai. Tačiau psichologiniai metodai buvo ir liks pagrindinėmis terapijos kryptimis. Juos taiko platus specialistų ratas: nuo specializuotų metodikų psichoterapijoje ir narkologijoje iki motyvacinių metodų psichologijoje ir bendrojoje medicinos praktikoje. Savo darbe, keičiant elgesį alkoholio arba rūkymo atžvilgiu, mes naudojame tik psichologius ir motyvacinius būdus. Dirbdami šioje srityje nuo 1994 metų, sukaupėme didelę praktinę patirtį. Tai leidžia tam tikrai pacientų kategorijai padėti labai greitai, kitiems reikalingas didesnis dėmesys, o tretiems tenka atsakyti. Peržiūrėkite siūlomą medžiagą, naujienas, atlikite specializuotus tarptautinius testus. Ir jeigu jaučiate, kad yra problema – atvykite bent pasikonsultuoti. Tai - pirmas, mažas, tačiau visgi kovos žingsnis. Už gyvenimą.

Įdomūs faktai ir psichologiniai testai Naujenos

2016-09-30
smoking-main

Nustatytas pagrindinis rūkymo pavojus

Suomijos mokslinkai išsiaiškino, kad tabako politika, nukreipta į kovą su rūkymu, leidžia ženkliai sumažinti subarachnoidinės hemoragijos (labiausiai mirtinos insulto formos) atvejų dažnumą.
2016-09-30
dieta

Naudingą dietą įvardino pirmalaikės mirties priežastimi

Dietos, kurios padeda sumažinti „blogojo“ cholesterolio lygį žmogaus organizme ir padidinti „gerąjį“ cholesterolį, didina pirmalaikės mirties riziką.
2016-09-30
alkoholizmas-d1

Mokslininkai rado būdą atsikratyti alkoholozmo

Aktyvuojant atskirus neuronus, galima įtakoti žmogaus norą vartoti alkoholį, taip pat jį blokuoti.

neradote atsakymų? Papildomos duomenys ir konsultacijos

  • testimon04
  • testimon03
  • testimon02
  • testimon01