Alkoholizmo ir rūkymo gydymas


Artėjantys įvykiai


Artimiausių renginių medicinos centre "Sodalitas" aprašymas. Kas-kur-kada? Taip pat - trumpas dar nepublikuotos medžiagos anonsas interneto svetainėje.


Daugiau

kam skirta ši interneto svetainė ir ką mes darome Problemos dėl alkoholio? Norite mesti gerti?

Interneto svetainė ir siūlomos metodikos skirtos kovai su alkoholizmu ir rūkymu. Ji sudomins daugybę skaitytojų, tiek turinčių problemą dėl pernelyg didelio alkoholio (arba rūkalų) vartojimo, tiek ir besidominčių žmonių. Ne paslaptis, kad pasaulyje naudojami įvairiausi alkoholizmo gydymo būdai. Tačiau psichologiniai metodai buvo ir liks pagrindinėmis terapijos kryptimis. Juos taiko platus specialistų ratas: nuo specializuotų metodikų psichoterapijoje ir narkologijoje iki motyvacinių metodų psichologijoje ir bendrojoje medicinos praktikoje. Savo darbe, keičiant elgesį alkoholio arba rūkymo atžvilgiu, mes naudojame tik psichologius ir motyvacinius būdus. Dirbdami šioje srityje nuo 1994 metų, sukaupėme didelę praktinę patirtį. Tai leidžia tam tikrai pacientų kategorijai padėti labai greitai, kitiems reikalingas didesnis dėmesys, o tretiems tenka atsakyti. Peržiūrėkite siūlomą medžiagą, naujienas, atlikite specializuotus tarptautinius testus. Ir jeigu jaučiate, kad yra problema – atvykite bent pasikonsultuoti. Tai - pirmas, mažas, tačiau visgi kovos žingsnis. Už gyvenimą.

Įdomūs faktai ir psichologiniai testai Naujenos

2016-04-26
alkoholizmas-01

Alkoholio vartojimo patikros testas MAST

Sukurtas 1971 metais Michigan Alcohol Screening Test (MAST) – vienas seniausių ir tiksliausių patikros testų , kurio efektyvumas, nustatant alkoholinę priklausomybę, siekia 98%.
2016-04-26
smoking-test

Priklausomybės nuo nikotino nustatymo testas

Atlikite priklausomybės nuo nikotino nustatymo testą, sudarytą žymaus šios srities specialisto, švedų gydytojo Karlo Fagerstromo.
2016-04-26
cancer-001

Atrasti metodai nugalėti neišgydomas vėžio formas

Neseniai kasmetiniame AAAS susitikime Fredo Hatčinsono Vėžio tyrimo centro darbuotojas pristatė sensacingą pranešimą.

neradote atsakymų? Papildomos duomenys ir konsultacijos

  • testimon04
  • testimon03
  • testimon02
  • testimon01