Apie bazinį ir individualų gydymo paketus. – Medicinos centras Sodalitas

Apie bazinį ir individualų gydymo paketus.

Dar kartą norime pažymėti ir smulkiau papasakoti apie įvairius gydymo tipus. Primename, kad gydymas susideda iš keleto konsultacijų, motyvacinės paskaitos ir individualaus priėmimo gydytojo kabinete.

Jeigu Jūs pasirenkate bazinį gydymą (bazinis arba optimalusis paketai), tai – gydymas poliklinikoje su visais iš to išeinančiais momentais:

  1. Eilė pas psichiatrą.
  2. Grupinė paskaita.
  3. Savo eilės laukimas gydymo procedūrai.

Mūsų gydytojai dirba profesionaliai ir greitai, tačiau turite būti pasiruošę, kad gydyme dalyvausite ne Jūs vienas(a).

Individualaus paketo gydymo schema yra tokia pati, ji nesiskiria  nuo bazinės. Tačiau gydymas pagal individualų paketą atliekamas medicinos centre “Sodalitas” vienam, konkrečiam pacientui. Viskas, įskaitant paskaitą ir gydymą, vyksta tik vienam pacientui. Iš vienos pusės, individualus paketas yra geriau, juolab, kad būtent jo apimtyje mes atliekame keletą papildomų psichologinių testų. Iš kitos pusės, bazinis paketas leidžia pasinerti į gilų bendravimą su mūsų personalu, pacientais, kurie jau išbandė gydymą ir atėjo į kontrolinius susitikimus. Tai dar kartą leis sustiprinti teisingą pasirinkimą.

Žodžiu –rinktis Jums. Tačiau norime atkreipti Jūsų dėmesį į mums svarbų momentą. Jeigu pasirenkate individualų paketą, prašome atsakingai įvertinti gydymo laiką. Mes galime aptarnauti individualiai 2-3 žmones per dieną ir ne daugiau. Todėl, jeigu Jūs užsiregistravote ir neatvykote – prarandamas gydytojo laikas ir kažkieno labai reikalinga gydymo vieta. Mes viską suprantame –būna įvairių situacijų. Jeigu persigalvojote – registracijos laiške yra nuoroda į gydymo anuliavimą. Jeigu neišeina anuliuoti elektroniniu būdu (nors google sistema veikia be sutrikimų), prašome paskambinti arba parašyti mums, kad galėtume anuliuoti registraciją ir atlaisvinti vietą kitiems.

 

Prašome nesiregistruoti individualiam paketui “Dėl viso pikto”!

 

Būna situacijų (po Naujųjų Metų arba vasaros pabaigoje), kai visi laiko tarpsniai individualiam gydymui yra užimti. Jei Jūs vistik norite būtent individualaus gydymo – parašykite arba paskambinkite mums, mes pabandysime rasti dar vieną laiko tarpsnį. Tačiau būkite pasiruošę, kad gydymas vyks vakare, kartais gana vėlai.

 

Dėkojame už Jūsų supratingumą!

 

 

 

Nuolaidos