Apie mus – Medicinos centras Sodalitas
Medicinos centras „Sodalitas” – bendra Lietuvos-Ukrainos įmonė, įkurta 1994 metais.

Daugiau kaip 20 metų aukštos kvalifikacijos gydytojų komanda teikia įvairias medicinos paslaugas. Anksčiau dirbome terapijos, psichiatrijos, neurologijos, dermatologijos, traumatologijos, chirurgijos ir oftalmologijos srityse.

Nuo 2005 metų susikoncentravome ties alkoholizmo gydymu ir alkoholinės priklausomybės problema, nes įvairiausios problemos, kurių pagrindas – alkoholis, sukelia sunkiausias pasekmes žmogui, šeimai ir rimtai įtakoja visuomenės gyvenimą bendrai.

Pagal TSO pranešimo „Apie padėtį alkoholio srityje“ duomenis (2015 metų sausis) - alkoholio vartojimas yra priežastinis veiksnys daugiau kaip 200 sveikatos sutrikimų, susijusių su ligomis ir traumomis. Nuo kenksmingo alkoholio vartojimo kasmet miršta 2,5 milijonų žmonių, ženklią jų dalį sudaro jaunimas.


Per daugiau kaip 20 darbo metų mes taikėme įvairius alkoholizmo gydymo būdus, naudodamiesi naujausiomis neurofoziologijos, psichologijos ir psichiatrijos žiniomis.

Šiandieninės mūsų taktikos pagrindas – tai „švari“ psichologija ir žymaus amerikiečių psichiatro Miltono Eriksono motyvaciniai gydymo būdai.

Kolektyvas sukaupė didžiulę gydymo patirtį, kuri leidžia lanksčiai dirbti su pacientais, priderinti motyvacinius sprendimus konkrečiam žmogui. Tačiau ir to kartais būna per maža. Todėl mes visada reikalaujame, kad pacientas savarankiškai priimtų sprendimą dėl gydymo.

Tokiu atveju galime tvirtai teigti, kad medicinos centre „Sodalitas” Jums bus suteikta labai profesionali pagalba, palaikymas, kompetentinga konsultacija ir patarimas. Mes visada pasiruošę padėti nepaparastoje gyvenimiškoje situacijoje!
Nuolaidos