Gydymas Klaipėdoje – Medicinos centras Sodalitas

Gydymas Klaipėdoje

UAB Sodalitas

Organizatorius

UAB Sodalitas
Telefonas
+37046379922
El.paštas
center@sodalitas.lt
Interneto svetainė
https://sodalitas.lt/
ASPC (3-a poliklinika) Klaipėda

Vieta

ASPC (3-a poliklinika) Klaipėda
Taikos pr. 76, ASPC, Vaikų korpusas, Klaipėda, Lietuva

Kur tiksliai

Vaikų korpusas kairėje

Išmanusis telefonas

QR Code

Gydymas Klaipėdoje

Klaipėda – miestas, kuriame yra medicinos centras „Sodalitas“, ir pagrindinis miestas, kuriame vyksta alkoholizmo ir rūkymo gydymo renginiai.  Gydymas vyksta tik nustatytomis dienomis.  Visi renginiai, taip pat ir artimiausi\kitos gydymo datos nurodytos svetainės skyriuje «Gydymo grafikas».

Šiame puslapyje surinkta informacija apie konkretaus gydymo Klaipėdoje data ir laikas, mūsų medicinos centro kontaktai, adresas ir gydymo vietos nuoroda žemėlapyje, laukiamos oro sąlygos tą dieną. Jūs taip pat galite rezervuoti vietą gydymui su nuolaida skyriuje «Registracija». Be to, yra papildomi patogumai: galimybė pasidalinti informacija apie įvykį socialiniuose tinkluose arba laiške draugui, nustatyti maršrutą nuo savo adreso iki gydymo vietos, įtraukti būtinus duomenis į Google kalendorių ir kt.


Galimi gydymo paketai:

Gydymas paprastai vyksta šeštadieniais ir sekmadieniais, atkreipkite dėmesį, pasirinkdami savaitės dieną. Renginio pradžia: 08:00 val. Tuo laiku prasidės medicininių dokumentų įforminimo procesas ir konsultacijos, kurios tęsiasi iki 10:00 val. Registracija būtina visiems – tiek mūsų buvusiems pacientams, kurie atvyko į kontrolinę patikrą, tiek ir naujiems pacientams. Vėliau buvę ir naujieji pacientai eis pas skirtingus gydytojus ir bus tikrinami bei konsultuojami. Laikina organizacinė schema pateikiama žemiau.

Pacientams, atvykstantiems į kontrolinę patikrą, pageidautina registruotis nuo 08.00 val. Pirminiams pacientams galima atvykti į registraciją nuo 08.00 iki 10.00 val. Atminkite: kuo anksčiau užsiregistruosite – tuo anksčiau atliksite gydymą, priėmimas vyksta pagal eilės numerį.

Rekomenduojame į gydymą atvykti giminaičiams ir artimiesiems: Jūs galėsite dalyvauti bendrąjame gydymo etape (informacija, konsultacijos dalis, vykstanti kaip laisvas pokalbis). Be to, turėsite galimybę pabendrauti su buvusiais pacientais ir įvertinti gydymo rezultatyvumą.

Tvarkaraštis

08:00 - 10:00
Registracija ir konsultacijos
2 valandas paskiriame buvusių pacientų kontrolinei patikrai, registracijai, dokumentų įforminimui ir naujų pirminių pacientų priėmimui. Dirba 3 gydytojai. Visa gydytojo-konsultanto informacija yra prieinama giminaičiams artimiesiems . Visus pirminius pacientus konsultuoja gydytojas-psichiatras.
10:00 - 10:30
Informacinė dalis
Detalus paaiškinimas apie gydymo esmę, etapus, ypatumus. Galima dalyvauti giminaičiams ir artimiesiems (reikia žinoti gydymo ypatumus ir padėti pacientui). Atsakymai į klausimus.
10:30 - ~13:00
Gydymas
Grupinis ir individualus gydymo procesas užtrunka keletą valandų (tai priklauso nuo pacientų skaičiaus). Dokumentų išrašymas ir mokėjimas – tik po sėkmingo procedūros užbaigimo. Gydymą gali priseiti nutraukti dėl įvairių priežasčių, pirmiausia – dėl neigiamos psichikos reakcijos į gydymo motyvaciją.
X

Comments are closed.

Nuolaidos