Bazinis paketas – Medicinos centras Sodalitas
Bazinis (standartinis) gydymas yra gydymas poliklinikos sąlygomis. Šalia bus kiti pacientai, jų giminaičiai ir artimieji. Visi atvykę pacientai turi tą pačią bėdą (tiksliau – vieną iš 2: piktnaudžiavimas alkoholiu arba rūkymas).
Gydymas vyksta Šiauliuose ir Klaipėdoje.

Gydymas pagal bazinį (standartinį) paketą reiškia, jog registraciją ir priėmimas pas gydytojus vyksta eiliškumo principu. Informacinė dalis ir motyvacinė paskaita – grupei pacientų, kurie atvyko į gydymą. Nepaisant to, pati perorientavimo procedūra yra labai individuali, akis į akį su gydytoju.

Kaina
doctor-time-img
Bazinio paketo kaina:

€ 130

choose-med-img
Nuolaida registruojantis internetu:

€ 10

Primename, kad gydymas apima:

  • Priėmimą pas psichiatrą;
  • Jeigu reikalinga – terapeuto konsultaciją;
  • Informacinę dalį;
  • Motyvacinę paskaitą ;
  • Individualią perorientavimo procedūrą;

Kalbant apie vėlesnes kontrolines patikras, bazinis gydymas numato:

1 (vieną) nemokamą kontrolinę patikrą, kurią paskiria gydytojas tam tikru laiku po gydymo. Dažniausiai – praėjus 1-3-4 mėnesiams po procedūros. Kontrolinės patikros apimtis yra įvairi: nuo konsultavimo, palaikomųjų medikamentų paskyrimo iki pilno gydymo procedūros kartojimo. Tai – nemokama. Antrasis (ir vėlesni) susitikimai su gydytoju – aptarnavimas mokamas, pagal konsultacinių paslaugų įkainius (paprastai 20-30 eurų už susitikimą).

Norime atkreipti Jūsų dėmesį į tai, kad turime „lengvų pacientų“, kuriems atliekamas gydymas ir mes susitinkame su jais 1 kartą metuose arba dar rečiau. Tačiau yra ir sunkių pacientų kategorija, jiems būtinas palaikomasis gydymas 4-8 kartus per metus. Tačiau jie laikosi, alkoholinės priklausomybės atveju, blaivaus gyvenimo būdo. Pastaruoju atveju – bazinio (standartinio) gydymo paketo pasirinkimas bus finansiškai nenaudingas, nes už kiekvieną papildomą vizitą pas gydytoją teks mokėti.
Tokiu atveju verta rinktis optimalų (pagerintą) gydymo paketą.Nuolaidos