Individualus paketas – Medicinos centras Sodalitas
Individualus (atskiras) paketas – atskiras gydymo tipas, atliekamas tik Klaipėdoje, medicinos centre„Sodalitas“. Vienam žmogui.
Procedūra yra tokia pati, kaip standartiniame gydyme. Tačiau ji išplėsta papildomais psichologiniais testais, ilgesnėmis konsultacijomis.
Atkreipkite dėmesį – gydymas vyksta kitoje vietoje ir kitu laiku (ne rytą).

UAB Sodalitas administracija


Kaina ir registracija
doctor-time-img
Individualaus paketo kaina:

€ 170

choose-med-img
Nuolaida registruojantis internetu:

€ 10Pagrindinis tokio gydymo tikslas

– viešas anonimiškumas (o ne anonimiškumas tik pagal medicininę dokumentaciją, kuri naudojama visuose paketuose). Gydyme pacientas bus vienas, informacija, motyvacinė dalis ir perorientavimo procedūra bus atlikta tik vienam žmogui.

Papildomi psichologiniai testai, išplėstinės konsultacijos padaro gydymo procedūrą individualesne ir lankstesne. Tačiau tuo pačiu reikia atsižvelgti į grupės veiksnį – kai net nepažįstamo žmogaus sėkmės pavyzdys, kurį galime sutikti gydantis poliklinikoje, gali motyvuoti rezultatui geriau už bet kokį psichologinį testą.

Norime atkreipti Jūsų dėmesį į tokį faktą:

individualus gydymas reikalauja daug laiko, tokią procedūrą galime atlikti tik 2-3 žmonėms per dieną. Praktiškai, visas gydymo seansas, įskaitant motyvacinę paskaitą, atliekamas vienam žmogui. Pagal mūsų patirtį šioje srityje (apie 30% pacientų registruojasi, patvirtina gydymą prieš 2-3 iki susitikimo ir… neatvyksta), taip pat ir tai, kad mes atsisakome priimti žmones, kurie iš tikro buvo pasiruošę atvykti – įdiegėme avanso mokėjimą registruojantis individualiam gydymui.

Tokiu būdu, kad užsiregistruoti individualiam gydymui, būtina sumokėti 30€ avansą. Ši suma bus įskaičiuota į bendrą gydymo kainą.

Nesumokėjus šios sumos mūsų pateiktais mokėjimo kanalais (standartiniai: per interneto bankininkystę, parduotuvėje Maxima, Narvesen kioske ir t.t.), registracija bus anuliuota po 3 valandų ir perduota kitiems pacientams.

Jeigu persigalvosite po mokėjimo, avanso grąžinimas yra garantuotas, jeigu iki gydymo liko daugiau kaip 7 pilnos dienos. Jeigu iki gydymo liko mažiau negu 7 pilnos dienos, avansas negrąžinamas.
Daugiau informacijos apie individualų gydymą rasite čia:Nuolaidos