Išankstinė registracija – Medicinos centras Sodalitas

Išankstinė registracija

Registruojantis internetu, Jūs gausite 10 eur nuolaidą bet kuriam gydymo paketui. Reikalingas tik elektroninio pašto adresas, į kurį bus išsiųstas rezervacijos kodas, kuriam ir pritaikoma nuolaida.
Turėkite jį su savimi.


Atlikę trumpą registracijos procedūrą, elektroniniu paštu gausite automatinį informacinį laišką. Elektroninio pašto adresu, kurį nurodėte rezervuojant vietą gydymui. Jeigu per 5-10 minučių laiško negavote, pasitikrinkite katalogą SPAM.

Laiške nurodyti visi registracijos duomenys, 10€ nuolaidos kodas bet kuriam gydymo paketui, o taip pat – registracijos anuliavimo nuoroda, jeigu persigalvotumėte. Bazinio ir optimalaus paketo registracijos procedūra yra nemokama, galite bet kada anuliuoti registraciją ir neprivalote atvykti gydimui.

Norint pasinaudoti nuolaida gydymui, tereikia tik pateikti atspausdintą laišką arba pasakyti nuolaidos kodą, arba nurodyti savo registracijos duomenis (vardas, elektroninis paštas), mes juos patikrinsime duomenų bazėje. Prieš 5 dienas iki gydymo Jums bus išsiųstas laiškas-priminimas apie būsimą gydymą.

Prašome teisingai nurodyti savo elektroninį paštą – informacinis laiškas bus išsiųstas būtent tuo adresu.

Jus gali sudominti individualus gydymo paketas. Tokiu atveju kitų pacientų šalia nėra, procedūra vyksta mūsų medicinos centre ir tai, ko Jūs atėjote, yra medicininė paslaptis. Išankstinė registracija individualiam paketui būtina, kadangi informacija apie pacientą gydytojui reikalinga iš anksto. Daugiau apie individualų gydymą :

Nuolaidos