Mūsų taktika – Medicinos centras Sodalitas
Medicinos centras „Sodalitas” 23 metus veiksmingai gydo alkoholizmą ir rūkymą. Per tokį laikotarpį mes padėjome daugybei pacientų, kurie atsikratė priklausomybės ir radikaliai pakeitė savo gyvenimą.

Gydymo metodika – išskirtinai psichologinio pobūdžio. Mes taikome daugiapakopį psichologinį poveikį. Visi pacientai bus išsamiai supažindinti su gydymu, pasikonsultuos su gydytoju-psichiatru, dalyvaus grupinėje motyvacijos stiprinimo paskaitoje ir individualioje perorientavimo procedūroje. Kiekvienam pacientui bus suteiktos rekomendacijos ir paskirtas kontrolinis patikrinimas po 1-3-6 mėnesių (patikrinimų dažnumą nustato gydytojas).

Nepaisant to, kad gydoma tik psichologiniu poveikiu, gali būti paskirti ir medikamentiniai preparatai. Gydytojas-psichiatras patikrina pasiruošimą, motyvaciją ir nustato lydinčiasias ligas. Jei yra poreikis vartoti vaistus, jis išrašys palaikomuosius preparatus arba tiesioginio terapinio poveikio vaistus sutrikusioms funkcijoms. Paprastai, tai – preparatai, kurie veikia miegą, mažina dirglumą, gydo depresiją arba fobijas.

Kai kuriais atvejais, siekiant pagerinti gydomąjį poveikį, alkoholinės priklausomybės gydymui gali būti rekomenduojami šiuolaikiniai preparatai: netipiniai antidepresantai arba opioidų receptorių blokatoriai. Paprastai šis klausimas sprendžiamas per kontrolinius patikrinimus, tačiau tai galima nuspręsti ir anksčiau, jei paciento medicinos istorija patvirtina, jog tai būtina.

Labai norėtųsi, kad potencialūs pacientai suprastų – piktnaudžiavimas alkoholiu – labai sudėtinga ir daugialypė problema. Nebūna stebuklingo pasveikimo, būna sunkus ir kruopštus darbas, individualus ir grupinis, medikamentinis ir psichologinis. Nėra stebuklingo receptor “iš karto”. Ateina labai motyvuoti žmonės su lengvo ar vidutinio laipsnio priklausomybe. Galime pasiekti gydymo poveikį greitai ir ilgą laiką jis išliks stabilus. Tačiau dažniau – tai pasikartojantys gydymo seansai, medikamentinis gydymas, kontroliniai patikrinimai. Bet šis darbas atsiperka visiškai kitokiu gyvenimu. Kita kokybe, draugais, šeima, darbu.

Gydymas vyksta griežtai nustatytomis dienomis.

Dažniausiai – kartą per mėnesį. Gydymas neįmanomas bet kokią dieną. Atidžiai peržiūrėkite grafiką ir pasirinkite tinkamą gydymo datą. Gydymas užtruks 4-6 valandas. Visi klausimai dėl kontrolinių patikrinimų sprendžiami gydymo metu individualiai. Mes suprantame pacientų sunkumus ir lanksčiai prisitaikome net prie tų, kurie dirba užsienyje.

Kaip mes suprantame sąvoką – veiksmingas alkoholizmo ir rūkymo gydymas?

Tai – stabilus atsisakymas vartoti bet kokius alkoholinius gėrimus (arba rūkyti) metų laikotarpį ir ilgiau. Daugybė mūsų pacientų negeria (arba nerūko) ilgą laikotarpį, veikliai bendraudami su mumis. Kai kurie atvyksta į kontrolinius patikrinimus arba papildomas procedūras 1 kartą per 2-3 metus, kiti – kasmet, treti atveda savo draugus ir visiškai atsisakė alkoholio prieš 10-15 metų.

Mūsų pagrindinė komanda yra tokia pati jau 20 metų. Tačiau gydymo metodika tapo tobulesnė. Dirba gydytojai-psichiatrai, terapeutas, vidutinis medicinos personalas, registratoriai. Centrinė mūsų kolektyvo grandis – medicinos mokslų daktaras, Kijevo medicinos universiteto psichiatrijos ir neurologijos katedros profesorius Boris Ivnev. Jis – aukščiausios kategorijos gydytojas-psichoterapeutas, medicinos psichologas, neurofiziologas, Ukrainos Psichiatrų ir Psichoanalitikų Asociacijos narys, Ukrainos atstovas Europos Hipnozės Organizacijoje (European Society of Hypnosis (ESH), UK). Boris Ivnev jau apie 30 metų sėkmingai padeda žmonėms, turintiems problemų dėl alkoholio, grįžti į laimingą gyvenimą.

Prieš gydymą – būtina laikytis tam tikrų sąlygų, kurias galite perskaityti atitinkamose interneto svetainės skyriuose. 3-4 savaites iki gydymo interneto svetainėje pradedame išankstinę registraciją. Registracija gydymui – nebūtina procedūra, bet užsiregistravęs internetu, pacientas gauna nuolaidą. Be to, interneto svetainėje rasite anketą, kuri leis mums geriau suprasti tikslinę auditoriją, ir už anketos užpildymą irgi suteikiama papildoma nuolaida. Kitaip tariant – darbas internetu suteikia reikiamą informaciją bei užtikrina lengvatinį apmokėjimą.


Nuolaidos