Naudingi patarimai – Medicinos centras Sodalitas
Igor Sokolov
gydytojas-terapeutas

Naudingi patarimai.


…laiku duotas vertingas patarimas gali nulemti kovos baigtį.

Turime sukaupę didžiulę darbo patirtį šioje srityje. Matome tipiškas klaidas, kurias žmonės padaro prieš gydymą. Taip pat suprantame klaidingo elgesio po gydymo variantus bei praleistą laiką būsenos stabilizavimui.

Kad nekartoti šių klaidų, geriau suprasti savo būseną po procedūros ir žinoti momentus, kuomet visgi geriau kreiptis į mus dėl papildomo palaikymo - siūlome naudingų patarimų rinkinį.

Patarimai

 • Jau kalbėjome apie tai, kad pacientas turi savanoriškai, be pašalinio spaudimo nuspręsti, ar būtinas gydymas. Galbūt sekantis mūsų patarimas palengvins šį apsisprendimą: galite pasirinkti minimalų gydymo laikotarpį – 1 metus. Be to, jeigu nepatiks būsena, galėsite nutraukti procedūros poveikį anksčiau laiko.
 • Būtina įvykdyti rekomenduojamus susilaikymo nuo alkoholio vartojimo ar rūkymo terminus. Esmė ta, kad organizmas turi būti išsivalęs nuo alkoholio ar nikotino skaidymosi produktų. Priešingu atveju mes atliksime savo darbą, tačiau fizinė abstinencija gali paversti niekais visas mūsų pastangas. Netikėkite pasakojimais: „Atėjau beveik pagiringas ir dabar jau 2 metus negeriu“. Garantuotas rezultatas įmanomas tik laikantis sąlygų.
 • Gydymo laikotarpis negali būti trumpesnis negu vieneri metai. Galima atlikti gydymą ir “visam likusiam gyvenimui”. Remiantis mūsų ilgalaike patirtimi šioje srityje, pastebėjome, kad optimalus yra laikotarpis nuo 1 iki 7 metų. Ilgesnis periodas gali būti ne toks efektyvus. Todėl abejojantiems rekomenduojame 1-2-3 metų gydymą, kitiems - gydymą 5-7 metams. Tai visiškai normalūs, psichikai suprantami terminai.
 • Jeigu atlikote gydymą tam tikram laikotarpiui, Jūsų būklė Jus tenkina, likus mėnesiui-dviems iki termino pabaigos, galima pratęsti gydymą. Procedūra atliekama konsultaciniame susitikime su gydytoju, pilna procedūra nereikalinga.
 • Lekcijoje jauskitės patogiai, jeigu karšta – nusivilkite viršutinius drabužius. Prašome pažįstamų asmenų: atsisėskite skirtingose eilėse. Jeigu sėdėsite greta, norėsite pažiūrėti į draugų reakciją į kalbą ir toną. Blaškysite savo ir kitų dėmesį. Atminkite, kad Jūsų atėjimo tikslas – gauti gydymo rezultatą.
 • Iškart po gydymo gali pasireikšti padidintas jautrumas, dirglumas, nestiprus galvos skausmas. Tai – normalus reiškinys, jis praeina po 3-7 dienų. Galite vartoti raminamuosius fito- arba medicinius preparatus.
 • Pacientui būtina susitikti su gydytoju praėjus metams po gydymo. Turime atlikti kontrolę ir palaikyti Jūsų būseną. Taip bus ramiau ir Jums, ir mums.
 • Bendrosios narkozės procedūra visiškai nuima gydymo poveikį. Todėl, Jeigu Jums atliks operaciją su bendrąją nejautra, išsirašius iš ligoninės atvykite pas mus į medicinos centrą gydymo atstatymui (prieš tai paskambinkite mums arba sužinokite gydymo datą interneto svetainėje).
 • Jeigu pradedate sapnuoti, kad geriate alkoholinius gėrimus – tai perspėjimas, kad reikia kreiptis į mus dėl pagalbos. Sapnai su taip vadinama „alkoholine tematika“ liudija apie tai, kad pasąmonės lygmenyje vėl aktyvuojasi potraukis alkoholiui, kuris reikalauja gydytojo įsikišimo. Tokiu atveju, nedelsiant būtina susitikti su gydytoju, iš anksto paskambinus į medicinos centrą „Sodalitas”. Sekite savo būklę.
 • Кontroliuokite savo būsena pagal pojūčius. Jeigu jaučiate, kad atsirado potraukis alkoholiui ar tabakui ir kad būklė pakito – sužinokite, kada artimiausia gydymo data ir atvykite į priėmimą. Mes sugrąžinsime ankstesnę Jūsų būseną. Turime daugybę beprobleminių pacientų, tačiau yra pacientų, su kuriais dirbame kas 2-3 mėnesiai. Ir jie vėl gyvena sveiką normalų gyvenimą.
 • Suprantama, negalima vartoti jokio alkoholio, įskaitant saldumynus su alkoholiu, gėrimus su alkoholiu (pavyzdžiui, kava su balzamu), medicinos preparatus, kurių sudėtyje yra spirito (pasitarkite su savo šeimos gydytoju dėl jų pakeitimo).
 • Praėjus 3-6 mėnesiams po gydymo, leidžiama vartoti nealkoholinį alų arba nealkoholinį vyną. Prieš tai pageidautina pasikonsultuoti su gydytoju.
 • Visas odontologų paslaugų spektras LEISTINAS. Išoriniai spiritiniai kompresai LEISTINI.
Susilaikymo laikotarpis prieš procedūrą yra būtinas.
Tai svarbiausia sėkmingo gydymo sąlyga.
Nuolaidos