Užstato grąžinimas – Medicinos centras Sodalitas

Užstato grąžinimas

Avanso už individualaus gydymo registracijos paslaugą UAB „Sodalitas“ interneto svetainėje grąžinimo sąlygos.

Pinigai grąžinami klientams, pateikus prašymą ne vėliau kaip prieš 7 pilnas paras iki individualaus gydymo datos (pavyzdžiui, registruojantis šeštadieniui – toks laikotarpis baigiasi praėjusio penktadienio 23:59 val.).

Klientas gali anuliuoti registraciją, paspaudęs atitinkamą nuorodą registraciniame laiške – „Anuliuoti registraciją“, arba paskambinęs registratorei telefonu, arba išsiuntęs trumpą žinutę mūsų elektroniniu paštu, kurioje parašyta: anuliuoti registraciją Nr.

Grąžinami pinigai bus pervesti atgal į Kliento sąskaitą per 1-2 darbo dienas po registracijos anuliavimo. Jeigu mokėjimas buvo atliktas ne per banką – piniginės lėšos grąžinamos grynaisiais centriniame medicinos centro UAB „Sodalitas“ biure. Grąžinimo laiką ir data administracija suderins papildomai (paprastai tai vyksta planinio gydymo metu).

Jeigu iki gydymo lieka mažiau negu 7 pilnos paros – avansas negrąžinamas, registracijos anuliavimo nuoroda registracijos laiške nedirbs.

Ir dar atkreipiame Jūsų dėmesį: avansas už individualų gydymą, likus mažiau negu 7 pilnoms paroms, galimas tik dėl medicininių priežasčių, nesusijusių su pagrindine kreipimosi priežastimi – sutrikimais dėl alkoholio vartojimo ir rūkymo. Ir tai turi būti patvirtinta medicininiais dokumentais (ligos istorijos išrašas, siuntimas gydymui arba panašiai). Kitais atvejais, įskaitant visas būsenas, apibrėžtas diagnozėmis F10 pagal TLK (Tarptautinė ligų klasifikacija), avanso grąžinimas nenumatomas.

Todėl prašome gerai pagalvoti, priimant sprendimą dėl registracijos individualiam gydymui. Nesiregistruokite tiesiog šiaip. Atminkite – kad vieta individualiam gydymui, galbūt, kažkam išgelbės gyvenimą.

Nuolaidos